fbpx

Sërish në krahët e njeri-tjetrit! Dafina Zeqiri dhe Dj i njohur shfaqen duke u puthur

Untitled-design-20-600x360-1.jpg

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek kanë qenë gjithmonë një prej çifteve më të komentuara në showbiz.

Fillimisht Dafina e bëri publike lidhjen  me dj e njohur e më pas e bëri publike edhe ndarjen. Sipas saj asaj kohe më me rëndësi për të ishte karriera dhe puna.

Duket se në dashuri nuk mund të bësh zgjedhje pasi ajo gjithmonë triumfon.

Dafina është rikthyer sërish pranë Geek dhe madje më shumë se kurrë.

Këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqet në një vend malor mbuluar nga dëbora teksa puthet me partnerin e saj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303