fbpx

Serish viktima nga Covid-19 në Kosovë, ja sa humbën jetën në 24 orët e fundit

Kosove-koronavirus.jpg

Serish ka patur viktima nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit. Raportohet se kanë humbur jetën 8 pacientë si dhe janë konfirmuar 147 raste të reja.

Më shumë raste të reja kishte Prishtina 38, ndjekur nga Podujeva 19 dhe Mitrovica 14.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303