fbpx

Sezoni veror zhvesh dhe Adelina Tahirin

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri  po kalon pushimet verore dhe po i relakson fansat me foto seksi. Ajo vendosi që të publikojë një foto me bikini gjatë këtyre ditëve të nxehta.

Kjo e fundit madje është goxha “hot” dhe me stil.

Si në disa raste të tjera, Adelina nuk e shfaq fytyrën, edhe pse në këtë foto duket se ka patur qëllim të ekspozojë trupin. /real-news.tv/