Sfida e vitit #10yearchallenge

Me siguri të gjithë ju që keni rrjete sociale do e keni vënë re sfidën “10 year challenge”.

Personazhet e famshëm të ekranit dhe jo vetëm po sfidojnë njëri-tjetrin duke postuar foto para dhe pas 10 viteve si kanë ndryshuar.

Fotot postohen në rrjetet sociale si Instagram apo facebook me hashtagun #10yearchallenge

Më poshtë ju tregojmë se si disa nga yjet e kanë nisur këtë sfidë me një foto të vitit 2009 dhe të vitit 2019

Eva Longoria

Penelope Cruz

Sofia Vergara

Jesicca Biel

Resse Witherspoon

Ricky Martin

Antonio Banderas

Jennifer Lopez

Duket sikur vitet që kalojnë i bëjnë edhe më të bukur yjet e famshëm./real-news.tv