32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sfida që po rrezikon jetën e njerëzve

spot_img

Harrojeni “Balenën Blu”, pasi një tjetër sfidë po rrezikon jetën e njerëve. E kemi fjalën për filmin “Bird Box”, i cili po përflitet shumë në rrjetet sociale.

Aktorja kryesore është Sandra Bullock. Në këtë film, aktorja luan rolin e një nëne dhe sëbashku me dy fëmijët e saj duhet të përballen me disa sfida duke i pasur sytë e mbyllur.

Ka qenë pikërish kjo skenë ajo që i ka shtyrë edhe shumë persona të tjerë në rrjetët sociale që ta provojnë atë. Ata mbyllin sytë dhe vënë veten në pozitën e personazheve të filmit.

Kjo gjë është konstatuar mjaft e rrezikshme. E mesa duket pas lojës “Balena Blu”, kjo është sfida e re, e cila po rrezikon jetën e atyre që zgjedhin ta luajnë atë.

 

/real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat