fbpx

Shakira “përdor” djemtë për të “ngacmuar” Piquen? Këngëtarja publikon foton: Dashuria më e sinqertë!

sHAKIRA-pIQUE.jpg

Ndarja nga Gerard Pique, problemet me shtetin spanjoll, për të gjitha këto Shakira ka vetëm një shteg shpëtimi.

Së fundmi, këngëtarja kolumbiane ka lënë pas gjithë situatat e pakëndshme në jetën e saj, duke publikuar një foto me dy djemtë.

Ata duken të tre të përqafuar, dhe pamje më të ngrohtë nuk iu kanë zënë sytë.
“Dashuria më e sinqertë”, shkruan krah fotos ylli botëror.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303