Shaqiri shënon në fitoren e Liverpulit

shqiri.jpg

Liverpuli është ngjitur përkohësisht në krye të Premier League falë fitores 2-0 ndaj Fulham.

Goli i Salah në minutat e fundit të pjesës së parë dhe finalizimi i Xherdan Shaqirit në fillimin e pjesës së dytë i mjaftuan “The Reds”-ave për të marrë tre pikë të rëndësishme në garën për titull.

scroll to top