33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shembet ura këmbësore në Indi, dhjetëra të lënduar

spot_img

Një urë këmbësorësh është shembur në Indi, ku ka sjellë konfuzion në momentet e ngjarjes. Mësohet se ura u shemb në Mumbai, ku menjëherë forcat policore mbërritën në vendngjarje.

Policia ka larguar menjëherë këmbësorët që mos të vriteshin apo të dëmtoheshin gjatë shembjes së urës. Nga informacionet, bëhet me dije se mbi 10 persona kanë mbetur të plagosur, por gjasa ka që të raportohen edhe viktima.

Vendi u përfshi në një rrëmujë dhe konfuzion total gjatë ngjarjes në Mumbai./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat