fbpx

Shembja e TK, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit merr vendimin e radhës

teatri-shemb.jpg

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë me dije se do të jetë në Kukës, ku do të ndërmarrë firmat për rindërtimin e godinës së Teatrit Kombëtar ashtu siç ishte.

Mësohet se protesta mbahet në orën 17:00, para Pallatit të Kulturës ”Hasan Prishtina” në Kukës dhe mbështetet nga dega e PD në Kukës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303