fbpx

Shenjat zodiakale me intuitën më të fuqishme që shohin përtej gënjeshtrave

640-0-5ebaf7944289d.jpg

Gaforrja

Intuita e Gaforres i detyrohet vetëdijes emocionale. Përveçse e kupton mirë se ç’po i ndodh brenda vetes, këto shpirtra perceptojnë edhe emocionet e njerëzve të tjerë në jetën e tyre. Janë shumë të mençur dhe dinë si të punojnë për t’u përmirësuar çdo ditë. Këto cilësi frymëzojnë ata që i rrethojnë për të krijuar më shumë vetëdije në jetë.

Peshqit

Peshqit janë njerëz shumë kreativë dhe ekspresivë dhe ky kapacitet i të shprehurit në mënyrë origjinale është fryt i lidhjes me intuitën e tyre. Dinë edhe të jenë të ndjeshëm, e dinë se kur do të ndodhë diçka e rëndësishme që u jep mundësinë të planifikojnë jetën e tyre, duke marrë në konsideratë aksionin.

Akrepi

Akrepët janë shumë të vetëdijshëm dhe intuitivë, sidomos kur bëhet fjalë për të zbuluar personat gënjeshtarë dhe falsë. I kapin gënjeshtrat dhe mashtrimet që larg. Nuk i mashtron dot. E përdorin këtë aftësi për t’i seleksionuar njerëzit që do të bëjnë pjesë në jetën  e tyre dhe do t’i ndihmojnë edhe të dashurit e tyre për të krijuar një jetë më të lumtur dhe autentike.

Binjakët

Binjakët e përdorin intuitën e tyre të fortë për llogari të njerëzve të tjerë. Janë gjithmonë gati të dëgjojnë ata që kanë nevojë për mbështetje dhe transmetojnë qetësi dhe shpresë përmes fjalëve. Kur përdorni intuitën në favorin tuaj, jeta juaj përmirësohet në mënyrë domethënëse.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303