fbpx

“Shënoni këto data”, Erion Veliaj jep informacionin e rëndësishëm, ja ç’pritet të ndodhë

erion-veliaj-770x399.jpg

Amfiteatri i Tiranës do të ndizet nga ngjyrat e artit dhe traditës.

Ky lajm është dhënë së fundmi nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Ai thekson se do të vijnë në Tiranë 9 ansamble vallesh nga bota e rajoni.

“”Fidaf Albania” sjell në Tiranë 9 ansamble vallesh nga bota e rajoni. Shënoni datat – më 22, 23 e 24 korrik Amfiteatri i Tiranës do të ndizet nga ngjyrat e artit dhe traditës. Eja dhe ti!”, shkruan Veliaj.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303