fbpx

Shërohet nga Covid-19, këngëtari shqiptar xhiron klipin muzikor para Klinikës Infektive

aec51e08-3c00-4778-93cd-85b4612fe06a.jpg

Në një shenjë falenderimi për mjekët dhe infermirët, këngëtari Muhamet Sejdiu, i cili është shëruar së fundmi nga koronavirusi, ka vendosur tju kushtojë një këngë.

Madje Ministria e Shëndetësisë së Kosovës i ka dhënë leje këngëtarit, për të xhiruar klip për COVID-19, para Klinikës Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Kanë marrë leje nga Ministria e Shëndetësisë, për xhirimin e një spoti nga ana e Muhamet Sedjiut, i cili ka qenë me COVID-19”, tha burimi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303