28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sherr i dhunshëm, derdhet gjak në KZAZ në Tiranë

spot_img

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur tek shkolla ‘1 Maji’ në Tiranë.

Mësohet se ka pasur një përplasje fizike me grushte dhe me sende të forta mes të pranishmëve.
Disa persona kanë goditur me grushte komisionerët.

Deri më tani bëhet fjalë për një përplasje mes një simpatizanti të PD-së dhe një vëzhguesi të PS-së.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat