13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Sherr me thika mes të rinjsh në Memaliaj, plagoset 22-vjeçari

spot_img

Një sherr me thika mes të rinjsh në Memaliaj ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre.

Në pranga është vënë Klevis Saka, 20 vjeç, banues në Memaliaj, pasi ka plagosur me thikë shtetasin Klajdi Dervishi, si dhe ka prishur rendin e qetësinë publike.

Gjithashtu u arrestua edhe  Klajdi Dervishi, 22 vjeç, banues në Memaliaj, pasi ka goditur me sende të forta shtetasin Klevis Saka, si dhe i ka thyer xhamin e parë të automjetit në pronësi të këtij shtetasi.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat