16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sherr me thika në Tiranë, 3 transportohen në spital

spot_img

Një sherr me thika mes disa personave ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Tre persona kanë mbetur të plagosur, nga ngjarja e ndodhur këtë mbrëmje në Fushë-Mëzez.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal, ku shtetasi me inicialet E.M është konfliktuar me 2 persona të tjerë dhe pas përleshjes, të tre kanë mbetur të plagosur me thikë.

Tre të plagosurit janë dërguar në spital ku po marrin ndihmën mjekësore. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat