15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Sherr me thikë mes shqiptarit dhe dy italianëve

spot_img

Një shqiptar është përplasur me dy italianë ditën e shtunë, ku ngjarja ka degraduar deri në përplasje të tyre me thikë. E gjithë situata ka ndodhur në një parking në Pesaro të Italisë.

Sipas mediave italiane, shkaku i zënkës mes shqiptarit dhe 2 italianëve ishte për çështje parkimi. Dy italianët po largoheshin nga parkingu, ndërkohë shqiptari po përpiqej që të parkonte makinën. Në atë moment, dy makinat janë përplasur duke mos shkaktuar ndonjë dëm të madh.

Kanë qenë dy italianët, të cilët kanë nisur sherrin me shqiptarin duke e goditur atë, ku ky i fundit është larguar menjëherë, për tu kthyer sërish me një thikë në dorë.

Mësohet se shqiptari ishte rreth të dyzetave./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat