23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shiste kokainë në Itali, arrestohet shqiptarja

spot_img

Një shqiptare është ndaluar në Itali nga policia pas 3 muajsh hetim.

Mësohet se ajo shiste kokainë së bashku me bashkëjetuesin e saj nga Mali i Zi.

Kapja e tyre është bërë e mundur ne Bozen, ku mendohet se çifti aty kryente aktivitetin e shitjes së drogës.

Shpërndarja e kokainës bëhej edhe në zonat e Isarco-s dhe Gardena-s.

Çifti shpërndante doza të vogla kokaine, të cilat shkonin deri në shifrën e 100 eurove./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat