33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shiste lëndë narkotike në Greqi, arrestohet shqiptari

spot_img

Një shqiptar ka rënë në pranga nga autoritetet greke pasi ruante dhe shiste lëndë narkotike, kryesisht kokainë dhe heroinë.

Mësohet se 34-vjeçari është arrestuar në zonën e Atikës nga policia.

Pas arrestimit, autoritetet bën edhe një kontroll të imtësishëm në banesën e tij, ku gjetën 13 kg e 118 gram kokainë,510 gram heroinë, gati 200 euro si dhe dy peshore.

Ai e kishte kthyer shtëpinë e tij në një dyqan droge, ku e ruante dhe më pas e shiste tek klientët e tij./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat