fbpx

Shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit të Hasit, ja kush e zë karrigen e tij…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Shefi i komisariatit në Has, Rustem Mazreku është shkarkuar nga detyra. Në vend të tij është emëruar kryekomisari Artur Mersini nga Berati.

Ndërkohë Mazreku është emëruar shef i trafikut urban dhe interurban në Drejtorinë e Qarkut Kukës.

Mazreku pritet të emërohet sot në DVP-në e Kukësit.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303