28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Shkodra ‘mbyll’ numërimin, ja sa mandate marrin Partitë Politike

spot_img

Ka përfunduar pak më parë numërimi i kutive të votimit në qarkun e Shkodrës pa asnjë surprizë.

Partia Demokratike është forcë fituese në Shkodër, me 5 mandate, Partia Socialiste merr 3 mandate, PSD 2 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 1 mandat.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat