13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Shkoi në dasmë për të kënduar, shokon Anxhela Peristeri: Ja çfarë më kërkoi dhëndri

spot_img

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, e ftuar pasditen e sotme në ‘Thumb’ ka treguar një situatë të veçantë që i ka ndodhur në një dasmë, në të cilën kishte shkruar për të kënduar.

Ngjarja ka ndodhur në një ceremoni martesore te shqiptarët e Maqedonisë.

‘Isha në një dasmë në Maqedoni dhe atje burrat marrin edhe nga dy gra ndonjëherë. Dhëndrin e martuam ne një ditë më përpara dhe ditën tjetër e pashë unë në supermarket. ‘Ku je o loqk’, më tha mua, ‘Do të mbaj në pëllëmbë të dorës, mbretëreshë do të kem’. Po ti u martove dje i thash. Po s’ka gjë tha ajo është për shtëpi, ty të kam për qejf’, rrëfeu Anxhela. /real-news.tv/ 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat