fbpx

Shkroi këngën fituese të Anxhela Peristerit, habit Olti Curri me deklaratën: Ja sa lekë kam marrë

640-0-6060bcdd5a778.jpg

Olti Curri ka treguar diasa detaje rreth Eurovizionit dhe këngës fituese në RTSH të Anxhela Peristeri.

Teksi i këngës fituese “Karma”, kënduar nga Anxhela Peristeri, duket se ka qenë projekti i tij i dytë.

Opinionisti, zbuloi detaje rreth buxhetit që fshihet pas festivalit të RTSH-së dhe na la të habitur, pasi zbuloi shumën që kishte fituar:

“Tarifat e shpërblimit të festivalit janë ato që janë… Mund të kem marrë… as 200 euro më duket!”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303