fbpx

‘Shkrumbohet’ makina në Lazarat, çfarë po dyshohet? Detajet e para

merr.jpg

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Lazarat.

Automjeti është në pronësi të qytetarit me iniciale I.B.

Nga informacionet paraprake dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303