Shokuese/ Detyronte gruan të bënte s*ks me djalin e mitur, burri i shikonte gjatë aktit

Mbante mbyllur në shtëpi gruan dhe djalin e saj 11-vjeçar dhe i detyronte që të bënin seks me njeri tjetrin teksa ai i shikonte dhe filmonte gjithçka me telefon.

Janë këto episodet e vazhdueshme të dhunës dhe perversitetit që për ditë me radhë iu nënshtrohej gruaja dhe djali i saj, nën dhunën e një 72-vjeçari amerikan.

Gjithçka zgjati deri kur gruaja arriti të gjejë mundësinë dhe e denoncoi bashkëshortin “monstër”.

Tashmë Jerry Gilligan, është shpallur nga një gjykatë lokale në shtetin e Arizona të SHBA, i gjetur fajtor për 18 akuza, mes tyre torturë, rrëmbim dhe abuzim seksual me të mitur.