18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Shokuese/ “Unë isha në shtëpi, më thanë shokët”. Zbardhet dëshmia e ish-policit që vrau makabërisht gruan e tij

spot_img

Autori i krimit makabër,Koço Buzo doli sot para gjykatës për t’u njohur me vendimin ‘arrest me burg’ për vrasjen e gruas së tij Liljana Buzo dhe plagosjen e 2 personave të tjerë pranë ambienteve të Gjykatës së Elbasanit dy ditë më parë. Por sot, ai ka dhënë një dëshmi tronditëse teksa ka qenë në gjykatë. Ai ka thënë se mban mend të ketë vrarë gruan dhe se lajmin e ka marrë vesh nga shokët për vdekjen e saj.

“Nuk mbaj mend, nuk kam qenë unë. Unë isha në shtëpi, gruaja në Tiranë. Kam 6 muaj që nuk flas. E mora vesh nga shokët”, mësohet të ketë thënë ai.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat