20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Shpërndanin drogë në lokalet e natës në Athinë, arrestohen 4 shqiptarë

spot_img

Katër shqiptarë dhe një greke janë vënë në pranga pasi trafikonin drogë në lokalet e Athinës.

Mes te arrestuarve edhe kreu i grupit, një shtetas shqiptar, 32 vjeç.

Policia greke sekuestroi doza kokainë me peshë 400 gramë si edhe 43.000 euro, 47.000 lekë, 286 dollarë, 5 automjete, nje motoçikletë dhe 17 celularë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat