30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shpërndante kokainë në Itali, në pranga shqiptari 30-vjeçar

spot_img

 

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi shpërndante drogë në Itali.

Mësohet se 30-vjeçari shpërndante kokainë me cilësi të lartë ndaj klientëve të pasur.

Bëhet me dije se aktiviteti i tij ushtrohej në një parking në Farnesiana, ku ai komunikonte me klientët, të cilët vinin dhe merrnin kokainën e pastër.

Shqiptari ka qenë në vëzhgim për një kohë të gjatë nga autoritetet italiane, ku gjatë mbrëmjes të së hënës arritën të kapnin të riun në flagrancë teksa po i shpërndante drogë njërit prej klientëve të tij.

Më tej, policia ka kontrolluar shtëpinë  e të riut, ku kanë gjetur 20 gram doza kokaine si dhe një peshë elektronike./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat