fbpx

Shpërthen bombola e gazit në një apartament në Elbasan

bombol.png

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e së enjtes në një apartament në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në një apartament në lagjen “5 Maji” në Elbasan.

Si pasojë e shpërthimit mësohet se nuk ka dëme në njerëz dhe se të gjithë anëtarët e familjes kanë shpëtuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303