fbpx

Shpërthen keq debati pa takimit/ Veprimi i Ledjanës ‘çmend’ Erin: E humbe të gjithë respektin tim

Screenshot_11-12.png

Ledjana zhvilloi një takim së fundmi me Erin, ku të dy u shprehën se u ndjenë shumë mirë me njëri tjetrin. Mirëpo, Mevlani ndërhyri në momentin e tyre dhe kërkoi një takim me Ledjanën, ndërsa kjo e fundit e pranoi.

Eri u pa i zhgënyer teksa ndiqte kërcimin e tyre dhe në përfundim të tij iu drejtua Ledjanës me fjalët “E humbe të gjithë respektin tim” pas këtij veprimi.

Ai u shpreh se konkurrentja duhet të kishte respektuar takimin e tyre dhe të mos e kishte pranuar pikërisht në këtë moment ftesën për kërcim, ndërsa Antonela shtoi se Ledjana është fallco.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303