fbpx

Shpërthen Shpat Kasapi: Turp të keni

Shpat-Kasapi.png

Shpat Kasapi nuk ka duruar më. Ai është acaruar shumë pasi i ka i ka ndodhur diçka e pakëndshme në rrjetet sociale.

Profilet e tij në rrjetet sociale hanë hakuar. Dhe nuk është hera e parë që i ndodh këngëtarit.

“Është hera e tretë që më keni hakuar profilin tim në Facebook dhe Instagram. Nga sot e tutje do përdor vetëm këtë profil. Turp të keni për atë që keni bërë,”- shkruan këngëtari teksa ka publikuar edhe profilin e tij të ri të Facebook-ut. /real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303