fbpx

‘Shpërthen’ Stresi: Largoni kur*at, Tirana është bërë prostitucion…(FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Stresi  njihet për karakterin e tij moskokëçarës dhe mënyrën ‘shpëthyese’ të reagimeve.

Së fundmi ai ka habitur ndjekësit e tij në rrjetin social ‘Inatagram’ pasi me anë të një postimi në story  ka folur për disa femra të Tiranës të cilat i quan k**va dhe lut Zotin që t’i largojë.

Nuk dihet se për kë e ka pasur fjalën saktësisht, ndërsa në vazhdim ua sjellim postimet e tij të cilat para pak minutash i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.