13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Shpërthim i fortë/ Tritol makinës së efektivit të policisë

spot_img

Një shpërthim i fortë është dëgjuar që në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një makinë është hedhur në erë në kryeqytet.

Bëhet me dije se efektivit të policisë rrugore, Juljan Çikaj i është vendosur tritol automjetit të tij, që e kishte të parkuar pranë banesës.

Mësohet se nga lënda plasëse shpërthyer automjeti.

Ngjarja ka ndodhur në Yrshek, ku fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Ndërkohë, shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat