Shpërthim me tritol në një lokal në Tropojë

Në Tropojë ka ndodhur sot një shpërth tritoli. Ngjarja nga ndodhur në lagjen “28 Gushti” në qytetin Bajram Curri.

Tritoli ishte vënë në pjesën e jashtme të një lokali në pronësi të qytetarit me iniciale S.Gj.

Nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Forcat e policisë dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.

Lër një koment