fbpx

Shpërthim në Tiranë/ Hidhet në erë makina e prokurorit

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-1.jpg

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mbrëmjen e sotme Komunën e Parisit në Tiranë. Nga të dhënat e para, mësohet se një makinë ka shpërthyer te parkimi i qendrës tregtare “Kristal”.

Real News mëson se makina i përket prokurorit Arjan Muça.

Advertisement

Nga shpërthimi nuk raportohet për të plagosur. Policia ka rrethuar zonën dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303