24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shpërthimi me tritol te ‘Vasil Shanto’, kapet autori

spot_img

Një shpërthim me tritol ndodhi mbrëmë në zonën e ‘Vasil Shantos’ , ku shënjestër ishte pikërisht Vasillaq Stavro.  Shpërthimi ndodhi në banesën e të shënjestruarit, por pati vetëm dëme materiale dhe askush nuk u lëndua.

Policia menjëherë identifikoi autorin, i cili është 58-vjeçari Arben Bardhi. Ai ishte në kërkim gjatë gjithë ditës, por pasditen e sotme policia ka arritur ta arrestojë në qytetin e Lezhës. Ai do të hetohet nga Prokuroria e Tiranës për veprën penale ‘Shkatërrim i pronës me eksploziv’./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat