27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Shpeshherë bëj s*ks në ashensor, ka një marifet që…”. Aktori shqiptar ‘çudit’ moderatoren në emision ‘live’

spot_img

Aktorët e spektaklit të humorit “Kosherja” kanë qenë dje të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun.

Njëri prej tyre ishte dhe Besmir Bitraku, i cili luan rolin e “Ashensorit”.

Moderatorja i bëri një pyetje të sikletshme, mirëpo ai nuk hezitoi t’i përgjigjej.

“A ke bërë ndonjëherë seks në ashensor?”, i tha ajo.

“Po, ndodh shpesh. Ka një marifet që ndalon ashensorin. Nuk shkoj tek pallati im”, u përgjigj Bitraku.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat