fbpx

Shqipëri-Jordani, publikohen formacionet zyrtare

shqip.jpg

Shqipëria do të luajë sot në orën 20:00 një miqësore me Jordaninë, në “Elbasan Arena”.

Panucci ka bërë shumë ndryshime në formacion, ku nga minuta e parë ka vendosur që të aktivizojë Mihajn dhe Manajn.

Formacioni i Shqipërisë është ky: Berisha, Lila Xhimshiti, Grezda, Manaj, Xhaka, Mavraj, Binaku, Mihaj, Ramadani dhe Gavazaj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *