16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Shqipëria ‘mbërthehet’ nga ankthi i zgjedhjeve, Kryeministri Rama del me një mesazh të papritur

spot_img

Teksa në vendin tonë vijon procesi i numërimit të votave, Kryeministri Edi Rama ka dalë pak më parë me një mesazh për Zojën e Këshillit të Mirë.

“Urtësia e patronazhit shpirtëror të Zojës së Këshillit të Mirë, Pajtore e Shqipërisë, i priu shqiptarët drejt ditës së bardhë dhe mu ashtu vigjilon dhembshurisht mbi ta prej më shumë se pesë shekujsh! Për shumë vjet gëzuar festën e Zojës së Shkodrës, Zojës së Shqipërisë” shkruan Rama.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat