fbpx

Shqipja kapet me Borën:“Thuaji të vërtetat siç janë!” (VIDEO)

shqipja-dhe-bora-.jpg

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Shqipe Hysenaj  ishte e ftuar këtë puntatë në “Shiko kush luan”.

Ditën e djeshme është publikuar edhe intervista e saj në “After party” e Launës, ku është pyetur se çfarë ka për t’i thënë Borës.

Ajo e akuzoi këtë të fundit për fshehje të të vërtetave dhe deformim të tyre.

“Thuaji të vërtetat siç janë!”- u përgjigj ajo.

Bora Zemani është në rolin e moderatores dhe gjithmonë është përpjekur në syrin e publikut të mos mbajë anë mes konkurentëve ndaj mbetet ende mister se për çfarë të “vërtetash” e ka fjalën Shqipja.

Gjithsesi ju mund ta ndiqni të plotë intervistën  e saj në linkun e youtube:

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303