fbpx

Shqipja nxjerr ‘bombën’ e radhës, publikon një incizim të autores së “Për’puthen” me një konkurrent

Screenshot_48-1.jpg

Disa ditë më parë, ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se do të nxirrte një regjístrim lidhur me këtë emision.

Ajo e ka mbajtur fjalën dhe mbajtur fjalën dhe sot ka publikuar një regjistrim të autores së “PërPuthen”, Olsa Muhametit, në rrjete sociale.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303