‘Shqiponja’, Basha: Rama zgjedh simbol hashashin

basha-lulzim-720x473-1_1534265057-6266088-1.jpg

Kreu i PD, Lulzim Bash ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për heqjen e simbolit të Shqiponjës tek Dogana.

Statusi në Twitter:

Kur zgjedh për simbol hashashin, Shqiponja Kombëtare të duket vulgaritet.
Për Ramën çfarë nuk sjell pará në xhepat e tij dhe oligarkëve është pa vlerë, ndaj shkatërron Shqiponjën e 100 Vjetorit të Pavarësisë, për miliona euro që i jep një kompanie fantazëm dhe nën sekuestro.
scroll to top