fbpx

Shqiptari gjen kuletën me 6 mijë euro brenda dhe ia kthen pronarit

para-640x405.jpg

Një shqiptar në Kosovë i quajtur Avni Pasha ka gjetur një portofol me 6 mijë euro brenda në të. Pasha është pronar i një lokali në Klinë.

Menjëherë sapo e ka marrë kuletën, ia ka kthyer pronarit.

Ky është një rast i rrallë, pasi jo të gjithë mund t’ia kthejnë një shumë kaq të madhe pronarit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303