fbpx

Shqiptari ul pantallonat dhe nis të mas*urbohet para fëmijës, nëna bërtet me të madhe, detajet e forta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Parkun KAPAPI në Athinë, ku një shqiptar 40-vjçar ka bërë një veprim të turpshëm. Ai ka ulur pantallonat dhe ka nisur të masturbohet në sy të një gruaje së bashku me fëmijën e saj të mitur.

Gruaja, e frikësuar, filloi të bërtiste dhe të thërriste për ndihmë, duke e mbajtur fort fëmijën dhe duke i mbuluar sytë.

Shqiptari, duke parë reagimin e nënës filloi të vraponte drejt rrugës “Lakonos”, rreth dyqind metra nga vendi ku ai po masturbonte, ku u ndalua nga fqinjët.

Menjëherë pasi qytetarët e zonës e mobilizuan, ata thirrën policinë, ku arrestuan 40-vjeçarin.