fbpx

Shtatzënë me konkurrentin e Përputhen? Bora Zemani merr në telefon vajzën misterioze, zbardhet biseda

800-0-2be8a89ae3749a1fd95d9d36a28d97f3.png

Një deklaratë e bërë nga Lindita sot në “Përputhen +40” krijoi shumë debat në studio. Ajo tha se një vajzë i ka shkruar, duke i thënë se është e dashura e Oltit dhe se është shtatzënë me të.Lindita tregoi dhe bisedat me vajzën në fjalë, ndërsa Olti mohoi gjithçka. Moderatorja Bora Zemani e mori në telefon vajzën, mirëpo ajo tha se nuk e njeh konkurrentin dhe nuk ka asnjë lidhje me të.

Advertisement

“Unë nuk i kam dërguar mesazh Linditës, as nuk ia kam numrin. Unë nuk kam asnjë lidhje me Oltin e jo më të jem shtatzënë. Jam e martuar dhe ju lutem mos më shqetësoni”, u shpreh vajza.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303