16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Si do të jetë skenografia e Festivalit të 57-të të RTSH?! Zbulojeni

spot_img

Përgatitjet e Festivalit të 57-të të Radio Televizionit Shqiptar janë drejt fundit, ndërsa vijojnë provat gjenerale të artistëve pjesëmarrës në këtë festival.

Organizatorët po bëjnë përgatitjet finale përpara se të mirëpresin publikun dhe të ftuarit në netët më të rëndësishme të muzikës shqiptare.

Një komponent i rëndësishëm mbetet edhe skenografia, e cila edhe pse jo e përfunduar tërësisht premton një spektakël të vërtetë.

Nata e parë ofron surpriza, duke qenë se do të ketë një emër të rëndësishëm si të ftuar nderi, këngëtarin Ermal Meta. /real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat