fbpx

Si e nxori Çiljeta blof Ermalin në lidhje me xhelozinë e Amit

maxresdefault-1.jpg

E ftuar në emisionin  “Xing me Ermalin” Çiljeta Xhilaga ka bërë dhe një batutë në lidhje me xhelozinë e Amit për Ermali Mamaqin.

E pyetur nga ky i fundit nëse është xheloze, këngëtarja e ka pranuar këtë gjë.

Por teksa Mamaqi përpiqej të tregonte se dhe bashkëshortja e tij Ami nuk është xheloze, Ami e ka nxjerr blof duke i kujtuar një rast në Kosovë.

“Mos gënje se kemi qenë në Kosovë bashkë dhe the të dal pak të flas me gruan të raporortoj pak”, u shpreh këngëtarja, ndërsa Ermali i vënë në siklet tha se veprimi i tij tregon respekt ndaj gruas.

“Raportimi është një kujdes ose formë respekti se kur ti nuk raporton do të thotë se ti nuk e çan kokënm fare”, u përgjigj Ermali duke e anashkaluar situatën.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *