fbpx

Si është sot e si do jetë nesër, Rama jep lajmin e shumëpritur që në mëngjes (Video)

edi-rama-2.jpg

Kryeministri Edi Rama ka postuar së fundmi një video në rrjetin social Facebook ku shfaqen pamje nga kantieri i ndërtimit të Ekoparkut të Durrës.

Teksa sjellë në kujtesë se si ka qenë më parë ku vend, që përdorej si vendgrumbullim i mbetjeve në Durrës, Rama thekson se ky është kantieri i mushkërisë së re të këtij qyteti.

Advertisement

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊
dhe me gangrenën e frikshme të Durrësit dje, kantierin e mushkërisë së re të qytetit sot dhe shembëlltyrën e bukur të Ekoparkut nesër, ju uroj një ditë të mbarë😍

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303