fbpx

‘Si i bëhet me dal një darkë me ty?’ Përgjigja epike që i kthen Greta Koçi fansit

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, e cila publikon gjithnjë këngë që shndërrohen menjëherë hit.

Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të fansave në rrjetin social ‘Instagram’.

Njëri prej tyre e pyet se si mund të mundësohet një dark mes tij dhe këngëtares.

Mirëpo, Greta i ka kthyer një përgjigje epike fansit.

“Duke u ulur ju në tavolinën e restorantit dhe duke pasur përball nga ekrani i TV ose telefonit tuaj me një klikim në kanalin youtube. Zgjidhje tjetër s’më vjen në mendja”, u përgjigj Greta.

Këngëtarja ka zbuluar se së shpejti do vijë me një këngë të re që pritet të na thyejë zemrat.