20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Si mund të rrëmbëhem unë?” Çfarë ka ndodhur me Kejvina Kthellën? Modelja shfaqet me pranga dhe ngjitës në gojë

spot_img

Modeja Kejvina Kthella së fundmi është shfaqur në rrjetet sociale e prangosur dhe me ngjitës në gojë, mesa duket për  një skeç në spektaklin e humorit “Klanifornia”.

Në disa foto të postuara në ‘Instagram”, edhe pse jo me poza të zakonshme, modelja duket ‘sexy’ si gjithmonë.

Për një gotë ujë përfundova kështu. Më ndiqni të shtunën në klanifornia që të merrni vesh qysh e tek!Nderkohë kam një pyetje për ju: Po si mund të rrembehem unë?“, shkruan Kthella krahas fotos.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat