fbpx

Si ndryshoi jeta e Besit dhe Xhensilës pas lindjes së Ajkës

47586422_586885378421293_5602102621287346036_n-1.jpg

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre Ajka.

Si çdo çift i ri të cilit i ndryshon jeta kur bëhet prind, ashtu iu ndryshua edhe çiftit të njohur.Në një interviste në emisionin e pasdites nga Rudina Mgjistari  Besi rrëfeu disa detaje nga përditshmëria e tyre.

Gjumi ishte një gjërat kryesore i cili ka ndryshuar në përditshmërinë e tyre.

Jo vetëm që flenë shumë pak orë, por edhe kur arrijnë të flenë u duhet të bëjnë sakrifica.

(Foto: Revista Class)

 

“Ta marrim gocën me ne, të flejë me ne. Në fillim Xhensila më thoshte: ‘Besi shtyhu pak andej, fli në cep’ ndërsa tani kam përfunduar me kokën mbi komodinë” – u shpreh me humor aktori i njohur./real-news.tv

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *